Trezor k 10. výročiu vydal 3 nové produkty vrátane novej peňaženky Safe 3 a limitovanej edície iba pre Bitcoin

Zdieľaj

Trezor k 10. výročiu vydal 3 nové produkty vrátane novej peňaženky Safe 3 a limitovanej edície iba pre Bitcoin

Výrobca českej celosvetovo obľúbenej kryptomenovej peňaženky oslávil svoje 10. výročie novým modelom hardvérovej peňaženky. Verzia Trezor Safe 3 bude mať relatívne priaznivú cenu av ponuke je aj limitovaná edícia.

Spoločnosť so sídlom v Českej republike oficiálne oznámila spustenie Trezor Safe 3, svojej úplne novej hardvérovej peňaženky podporujúcej viac ako 7 000 kryptomien.

Novinka je už teraz dostupná pre predobjednávky v 4 farbách, čo zahrňuje cosmic black, galactic rose, stellar silver a solar gold. Dizajn pripomína pôvodný model, ale v novom štýlovejšom a modernejšom prevedení. Ako predchádzajúce modely aj tentoraz bude disponovať otvoreným zdrojovým kódom.

Volvo pri Košiciach uvažuje o dvojnásobnom počte výroby áut

 

Vydanie hardvérovej peňaženky Trezor Safe 3 prichádza päť rokov po tom, čo spoločnosť uviedla na trh Trezor Model T (vo februári 2018). Cena bola výrobcom stanovená na 80 E.

Okrem nového modelu peňaženky spoločnosť predstavila aj svoje vlastné riešenie ukladania fyzických súkromných kľúčov Trezor Keep Metal. Záložný nástroj pre backup seed k samotnej hardvérovej peňaženke je vyrobený z nerezovej ocele s vodotesným tesnením. Cena začína na 2 399 Kč za verziu obsahujúcu zálohu 12 slov.

Prvá peňaženka, Trezor One, bola vydaná v roku 2014 a je stále v predaji. O 9 rokov neskôr je teraz možné priamo na stránkach výrobcu za príplatok iba 200 Sk zakúpiť next-gen peňaženku Trezor s 0.96″ OLED displejom a vcelku podareným dizajnom a držať svoje kryptomeny v bezpečí hardvérovej peňaženky.

.

More From Author

+ There are no comments

Add yours