Čaká Bitcoin obrovské oznámenie? Bitcoin sleduje technologický miliardár!

Zdieľaj

Michael Dell, miliardár a CEO technologickej spoločnosti Dell Technologies, naznačil svoj záujem o Bitcoin.

Michael Dell, CEO spoločnosti Dell Technologies, prejavuje záujem o Bitcoin tým, že retweetol príspevok Michaela Saylora, jedného z najväčších zástancov tejto kryptomeny. Tento krok vyvolal špekulácie o tom, či Dell plánuje investície do Bitcoinu.


Michael Saylor, výkonný predseda spoločnosti MicroStrategy, je známy svojou podporou Bitcoinu a jeho spoločnosť vlastní veľké množstvo tejto kryptomeny. Saylorova spoločnosť nedávno zvýšila svoje rezervy v BTC o viac ako 11 tisíc ďalších mincí za viac ako 700 miliónov dolárov a na súvahe drží bitcoiny dohromady za viac ako 8 miliárd USD.

NBS znížila úrokové sadzby

Dellov záujem o Bitcoin prichádza v čase, keď sú kryptomeny stále viac prijímané tradičnými finančnými inštitúciami a investormi. Tento trend bol posilnený schválením prvého ETF na Bitcoin v USA, čo je považované za kľúčový míľnik pre širšiu adopciu kryptomien.
Retweet Michaela Saylora naznačuje, že Dell sleduje dianie na kryptomenovom trhu a možno zvažuje vlastné investície. To by mohlo mať významný vplyv na trh, vzhľadom na Dellov vplyv v technologickom priemysle.
Michael Dell sa každopádne zatiaľ verejne nevyjadril k svojim plánom s Bitcoinom, ale jeho aktivity na sociálnych sieťach naznačujú, že kryptomeny sú v jeho hľadáčiku. Pokiaľ sa Dell rozhodne investovať, mohol by to byť ďalší veľký krok k širšiemu prijatiu Bitcoinu.

Táto udalosť podčiarkuje rastúci vplyv kryptomien v technologickom a finančnom svete. S pokračujúcim záujmom významných osobností a firiem sa dá očakávať, že Bitcoin a ďalšie kryptomeny budú hrať čoraz väčšiu úlohu v globálnej ekonomike.

.

More From Author

+ There are no comments

Add yours